Architektúra kráča s dobou a sleduje trendy vo výstavbe

Stavby v súčasnosti rastú rýchlo, a to vďaka materiálom a technológiám, ktoré umožňujú rýchle a jednoduchšie procesy, ktoré odbúrajú čas potrebný na dozrievanie murovaných či betónových častí a podobne. Sklenené konštrukcie sú ihneď po ukotvení na miesto vhodné na používanie, treba len zabezpečiť kvalitné a bezpečné kotvenie.

Čisté farby aj línie interiéru

Postaviť a ihneď začať používať, taká je výhoda sklenených konštrukcií, ktoré urýchľujú výstavbu a montáž budov, najmä vo funkcii fasády či presklených stien, rozdeľujúcich priestor. Ich súčasťou bývajú aj dvere, takisto sklenené, otváravé alebo posuvné. Hliník alebo nehrdzavejúca oceľ sú dva výrazné materiály, ktoré sa pri výrobe príslušenstva používajú najčastejšie.

Elegancia, lesk, originalita či nadčasovosť a veľmi dlhá životnosť, to sú iba niektoré z vlastností spomínaných materiálov, ktoré v spojitosti so sklom vyzerajú efektne a prvku dodávajú žiadaný efekt. Sklenené steny môžu stáť ako pevné, samostatne alebo ich súčasťou môžu byť dvere, ukotviť ich však treba rovnako kvalitne, a na tento účel sa vyrábajú aj kotviace prvky mnohých typov a štýlov.

K príslušenstvu celosklenených stien patrí mnoho prvkov, závesy, madlá, ložiská, úchyty, medzi ktoré patrí aj PD 12 Lmmont, je to dolný záves s ložiskom, zaradený k príslušenstvu k celoskleneným stenám, dodáva sa k 10 a12mm hrúbke skla, šírka dverí môže byť maximálne 1000mm a ich hmotnosť do 90kg. Záves obsahuje guľôčkové ložisko a spodné ložisko, povrch je leštená a saténová nehrdzavejúca oceľ.

Výstup na terasu cez posuvné dvere

Elegantné doplnky sklenených stien vo forme oceľových kotevných prvkov či madiel alebo závesov dodávajú týmto konštrukciám eleganciu a zároveň zvýraznia moderný spôsob spájania rozličných typov konštrukcií, ktoré v novostavbách tvoria ich podstatnú časť. Trendy dodržiavajú projektanti či dizajnéri, sledujú ich zmeny a všetky implementujú do svojich návrhov a projektov. Tak sa potom môžeme tešiť na pekné a moderné bývanie či kanceláriu.