Čierna hora ako nové Chorvátsko?

Zažite pôvab Balkánu a objavte krásy Čiernej hory, krajiny, ktorá zlúčila nádhernú prírodu, fascinujúcu históriu a pohostinnosť svojich obyvateľov. Sme radi, že vám predstavíme výnimočnú dovolenkovú destináciu, kde môžete rozprávať o spomienkach, ktoré budú trvať celý život. Či už preferujete pohodlnosť letu alebo radšej zažívate dobrodružstvo na cestách, Čierna Hora má pre vás čosi v oboch prípadoch. S leteckým spojením si užijete rýchle a pohodlné cestovanie, zatiaľ čo autom získate slobodu objavovať malebné dedinky, zákutia a nezabudnuteľné scenérie počas celej cesty. 

pláž cierna hora

Čierna Hora nie je len pre dospelých, ale aj pre malých dobrodruhov. Nájdete tu množstvo zábavy pre deti, od pestrofarebných pláží, kde môžu stavať hrady z piesku a až po atrakcie, ktoré si zamilujú všetci. Zo života na mori na vodných športoch až po históriu v hradoch a múzeách, každý deň bude pre vaše deti novým dobrodružstvom. Zlatistý piesok a azúrové more čakajú na vás na nádherných plážach Čiernej Hory. Nechajte vlny, aby vás hladili po nohách, relaxujte pod slnkom a užívajte si pokojný čas na jednej z najkrajších pobreží Európy. Pre milovníkov vodných športov sú k dispozícii rôzne možnosti, vrátane potápania, windsurfingu a mnohých ďalších. 

čierna hora

Každá ročná doba prináša svoje čaro do Čiernej Hory, no ak hľadáte dokonalú kombináciu slnka, príjemnej teploty a menej turistov, jeseň je ideálnym obdobím. Jeseň je obdobím, keď sa príroda prebúdza do nádherných farieb, teploty sú príjemné a more stále láka na osvieženie. Čierna Hora je destináciou pre všetkých, ktorí hľadajú rozmanité dovolenkové zážitky. Nech už sa rozhodnete cestovať letecky alebo autom, Čierna Hora vám ponúkne nezabudnuteľnú dovolenku plnú krásy, pohody a zábavy. Takže čo ešte váhate? Vzrušujúce dobrodružstvo v Čiernej Hore vás čaká vydajte sa na cestu a zažite nezabudnuteľné chvíle s rodinou!