Čo je tantrická masáž a prečo by ste ju mali vyskúšať.

Ste pripravení zažiť typ masáže, ktorá nie je len o fyzickom uvoľnení? Nehľadajte nič iné ako tantrickú masáž! Táto zmyselná technika zahŕňa viac než len trenie svalov – je to o posvätnom dotyku, hlbokom dýchaní a spojení s partnerom na úplne novej úrovni. Zameraním sa na dýchanie vám tantricka masaz môže pomôcť uvoľniť napätie, prebudiť vaše zmysly a zažiť stav hlbokej relaxácie a potešenia ako nikdy predtým.

tantra_masaz

Jednými z kľúčových výhod tantrickej masáže sú:

Relaxácia.

Jednou z najvýraznejších a okamžitých výhod tantrickej masáže je hlboká relaxácia. Uvoľnením fyzického a psychického napätia vám tantrická masáž umožní naplno sa uvoľniť a uvoľniť, navodí pocit hlbokého pokoja a vnútorného pokoja. To môže byť neuveriteľne terapeutické pre tých, ktorí trpia stresom a úzkosťou. Tantrická masáž tiež pomáha spomaliť tep srdca, upokojiť dýchanie a znížiť krvný tlak, čo všetko môže prispieť k stavu relaxácie. V skutočnosti veľa ľudí uvádza, že sa niekoľko dní po tantrickej masáži cítia uvoľnenejšie a menej úzkostlivo.

Zníženie krvného tlaku.

Tantrická masáž aj pozitívny vplyv na vaše fyzické zdravie. Štúdie ukázali, že masážna terapia vrátane tantrickej masáže môže pomôcť znížiť krvný tlak, znížiť stres a úzkosť a posilniť imunitný systém. Vytvorením stavu hlbokej relaxácie a znížením napätia v tele môže tantrická masáž pomôcť znížiť krvný tlak a znížiť riziko srdcových ochorení, mŕtvice a iných zdravotných problémov spojených s vysokým krvným tlakom.

tantra_diamond_masaz

Zlepšenie kvality spánku.

Keď sme v strese alebo úzkosti, môže byť náročné pokojne zaspať. Znižovaním napätia v tele a podporou relaxácie môže tantrická masáž pomôcť zmierniť úzkosť a podporiť pokojný spánok. Navyše uvoľňovanie endorfínov počas masáže môže pomôcť navodiť pocit pohody a pokoja, ktorý sa môže preniesť aj do vášho spánku. Vyskúšajte si to na vlastnej koži a pripravte sa na to, že budete ohromení transformačnou silou tejto starodávnej techniky.