Doplnky pre LED pásy

Už vás nebaví tá jednotvárnosť vášho bytu? Radi by ste si vaše priestory nejako ozvláštnili, no neviete ako a čím? Nechce sa vám ísť do výraznejšej prerábky, keďže máte pocit, že vaše priestory potrebujú len nejako jednoducho niečím doťuknúť? Čo takto jednofarebné LED pásy? Jednoduchá montáž, minimalistické riešenie, množstvo farieb na výber, no váš byt je razom iný ako na začiatku. Takéto jednoduché to môže byť.

LED pásik

Máte už svietiace farebné LED pásy a radi by ste ich predĺžili napríklad po celej miestnosti? Neviete ako na to? My máme pre vás riešenie. Ponúkame vám produkty pre jednofarebné LED pásy z ktorých si viete vybrať. Spojka široká 10mm dlhá 15 cm vie byť pre vás prvotným riešením. Ak však pozeráte po inom, vieme vám ponúknuť klipovú spojku so šírkou 8mm alebo 10mm. Došiel vám svietiaci pás priamo na rohu miestnosti? Nemusíte sa obávať, rohová spojka vás zachráni a môžete na ňu napojiť ďalší svetelný pás bez problémov. Klipová spojka s konektorom vie byť pre vás taktiež nápomocná. Záleží len od toho, aké sú vaše predstavy a požiadavky.

Na našom eshope nájdete mnoho produktov, ktoré vám na základe vašich potrieb pomôžu predĺžiť vaše svietiace jednofarebné LED pásy. V našej ponuke nájdete aj spojky v tvare T.

LED svetelná dekorácia

Nevadí ak sa technicky nerozumiete do toho, akú spojku si vybrať. Stačí nám napísať a naši pracovníci vám jednoducho a rýchlo poradia, ktorá spojka je vhodná priamo pre vaše potreby. Už nemusíte tráviť kopu času v elektro predajniach a márne. Na našom eshope si jednoducho a rýchlo vyberiete čo potrebujete, a následne už len očakávate, kým vám váš vybraný tovar dôjde domov a vy sa môžete pustiť do tvorenia a zútulňovania vášho príbytku.

Váš domov môže nadobudnúť moderný, štýlový vzhľad pomocou svietiacich jednofarebných LED pásov. Pomocou spojky si ich viete predĺžiť a dodekorovať ktorúkoľvek miestnosť vo vašom byte týmto spôsobom. Neváhajte a vyberte si to pravé čo potrebujete u nás ešte dnes.