Exkluzívny zážitok

Máte pocit, že sexuálny život s Vašim partnerom už nie je to, čo býval? Chceli by ste vyskúšať niečo nové, priniesť do svojho života ozvláštnenie a priučiť sa umeniu darovania a prijímania erotickej energie? Poznáme to najlepšie afrodiziakum! Pokiaľ ste doteraz zháňali potraviny či lieky, máte naštudované všetky,,zaručené´´ internetové tipy na zlepšenie sexuálneho života či ste vyskúšali všetky najrôznejšie afrodiziaká, za ktoré ste vysypali nemalé peniaze, tento článok je určený práve pre Vás! Už ďalej nehľadajte a žiadne produkty na zvýšenie sexuálnej túžby a aktivity a vsaďte na tisíckami rokov overené umenie tantrických masáží.

tantra

Tantrické masáže sú masáže erotického, podmanivého nádychu, ktoré Vám pomôžu lepšie spoznať seba samého a objavovať skryté túžby. Navyše, nejeden lekársky výskum poukázal na veľmi kladné účinky masáží na mužské pohlavné ústrojenstvo. Masáže je možné zúčastniť sa individuálne alebo aj ako pár. Tešiť sa môžete na krásne masérky, podmanivú atmosféru, tantrickú hudbu, nádherné prostredie či nezabudnuteľný program správnych pohybov, pohľadov a vzduch presiaknutý sexuálnou energiou. Lepší a príjemnejší spôsob absolútnej relaxácie by ste hľadali len márne. Tantra masáž je zameraná na podporu ľudských zmyslov.

tantra

Zrak sa nabaží krásneho tela mladej masérky, ktorá Vám bude rukami kĺzať po tele, čuchom budete vnímať aromatickú vôňu sviečok, vonných tyčiniek či dymovú vôňu kvetín pálených v kadidle, sluch bude zamestnávať pomalá tantrická hudba na pozadí dokonalej atmosféry v prítmí miestnosti, hmatom okúsite kožu masérkinho tela, pohár šampanského či aperitívu s čokoládovou pochúťkou bude pohladením pre Vaše chuťové poháriky. Chcete zažiť toto všetko na vlastnej koži a nie len o tom počúvať alebo čítať? Nech sa páči, Bratislava Tantra je Vám k dispozícii od pondelka do nedele, od 9:00 – 23:00 hod. Všetko, čo musíte urobiť, je zavítať na ich web a rezervovať si svoj zážitok!