LED svetelné reťaze rozžiaria každý vianočný stromček

Jeseň svojou aktívnou chladnejšou energiou pomaličky prináša do nášho života opäť studené dni. I keď sa to nezdá, ale o chvíľku tu bude opäť pani Zima a prinesie mnohé zimné radovánky, ktoré máme radi. Vianoce a vianočné stromčeky si zdobíme každý rok. Niekto má rád tradície v zdobení stromčeka a používa každý rok tie isté ozdoby a svetielka a niekto má rád zmenu a rád si výzdobu obmieňa, inovuje, alebo modernizuje. Dnes máme tip pre vás všetkých, ako si zmodernizovať vianočné osvetlenie vášho stromčeka tento rok, alebo ako investovať do dobrej a kvalitnej kúpy vianočného osvetlenia na dlhé ďalšie obdobie. Každý si nájde to svoje!

vianocne osvetlenie

Tým tipom sú LED svetelne retaze na zdobenie vianočných stromčekov v interiéri alebo v exteriéri. Svetelnú reťaz s LED svetlami si môžete kúpiť v e-shope www.veselevianoce.sk. Pred výberom správnej reťaze sa uistite, či potrebujete svetelnú reťaz do interiéru alebo exteriéru a tieto parametre si v popise konkrétnej svetelnej reťaze skontrolujte. LED svetielka sú veľmi efektným ozdobným prvkom na vašom stromčeku. Hodia sa pre modernú výzdobu, ale určite aj pre tradičné zdobenie. Môžete ich mať i vo viacerých farbách a prevedeniach. Sú veľmi úsporné a majú dlhú životnosť, ako to už pri LED technológiách býva zvykom. Prekrásne ozdobia každý stromček bez ohľadu na tvar a farbu ďalších vianočných ozdôb.

vianocne osvetlenie stromceka

Svetelné reťaze sa dajú zakúpiť v 10 metrových baleniach, ktoré sú rozdelené na dve časti. Tieto časti pohodlne spojíte jednoduchou súčiastkou, ktorá sa nazýva Easy-Connect. Hodia sa tak preto aj na väčšie a objemnejšie stromčeky, alebo dlhšie úseky, ktoré budete chcieť ozdobiť. Pokiaľ by vám 10 m bolo málo, siahnite po 20 metrových svetelných reťaziach a ozdobujte ešte väčšie priestory alebo dĺžky. LED svetlá sú určite ekologická a nesmierne úsporná možnosť zdobenia vianočných stromčekov a preto ju nanajvýš odporúčame!