Moderná kúpeľna

Jednou z dôležitých miestností domácnosti, ktorú si myslíme, že nie je ničím výnimočná je kúpeľňa. Pri zariaďovaní interiéru sa zameriavame najmä na obývačku či kuchyňu a na kúpeľňu celkom zabúdame. Vybavenie kúpeľne častokrát volíme najmä z hľadiska ceny a nie podľa moderných trendov. Pritom kúpeľňu využívame každý deň a kúpeľ či sprcha by mali byť každodennou záležitosťou. A prečo by sme sa pritom tom nemohli cítiť ako vo wellness centre? Moderná kúpeľňa si pritom nevyžaduje žiadne veľké prerábky. Tajomstvom je sprchový kút. Štýlový sprchový kút dokáže vytvoriť z každej kúpeľne zaujímavú modernú miestnosť. A pritom platí menej je viac.

kúpeľňa

Novodobý sprchový kút sa nedokáže ani porovnať s tým bežným. V novom modernom prevedení chýba vanička a tiež mohutné dvierka. Čaro je práve v minimalizme a čistých líniách. Nemusíte sa báť sprchového kúta, ktorý je súčasťou podlahy. Stačí malé vyspádovanie a nepotrebujete žiadne sprchové vaničky. Aby ste si však mohli dopriať plnohodnotnú sprchu a neobmedzovať sa, je potrebné zvoliť si dobrú zástenu. Práve zástena vytvára moderný dizajn. Sklenená zástena je štýlovým doplnkom každej kúpeľne. Sklo je moderný materiál, ktorý sa s dobou taktiež zdokonaľuje. Na výber máte z číreho skla, ultračíreho skla, no výnimkou nie sú ani matné sklo či farebné sklo.

sklenená zástena

Lmmont.sk vám dokáže zabezpečiť sklenenú zástenu podľa vašich individuálnych požiadaviek. Sklenenú zástenu https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-sprchove-kuty/sprchove-zasteny/ si môžete zvoliť na akýkoľvek typ a veľkosť sprchovacieho kútu. Ak aj vy riešite otázku kúpeľne, takýto sprchový kút by v nej určite nemal chýbať. Najmä sklenená zástena pôsobí elegantným, čistým dojmom a vaši návštevníci z nej určite nebudú vedieť strhnúť oči. Sklo je bezpečné a nemusíte sa báť jeho rozbitia. Preto ak ste doteraz o sklenených zástenách na sprchový kút nepočuli, je najvyšší čas navštíviť stránku lmmont sk.