Nechce so mnou sex

Mne manžel hovorí, že nepotrebuje k životu sex ani žiadne iné sexuálne veci okolo … (manželovi je okolo 30 rokov, mladý, zdravý chlap) a aj napriek tomu, že má manžel dve deti so mnou, tak mi tvrdí, že sex nepotrebuje a keď sme spolu začínali bez detí, tak ten sex sme mali aspoň 1x denne, prečo teraz to tak nie je…cca 3/4roku už sme spolu nespali…keď mu poviem, že chcem, aby sa tiež snažil v manželstve alebo jednoducho urobil ten prvý krok tak mi povie „veď som chlap“ ja sa nesnažím? Ja nič nerobím pre vzťah? Poviem mu, že nie a on mi na to konto povie, kto robí teplo doma, kto ide ku kotlu zakúriť, kto platí hypotéku a také tie veci, to nič nie je, musím to tiež urobiť …

par)

a tak vždy po mne akurát vyjde …a keď som povedala, že pôjdeme za nejakým odborníkom tak mi povedal, že im povie to, čo ma, že sex nepotrebuje alebo nech si tam zájdem sama, keď s tým mám taký problém…no a ešte potom ďalšie veci, pusa, chytenie za ruky vonku to ani nepoznám…pusa len z donútenia alebo pretvárky…a keď som povedala, že by mu niekto povedal nech sa nedivím, že som si našla niekoho na sex tak mi povedal „Veď si nájdi, keď ti to tak chýba“. Ide tu hlavne o ten sex a že je mladý a hovorí, že ho nepotrebuje, dávam si len jednu otázku a to je prečo so mnou nespí, keď predtým to bolo úplne v poriadku.

zena

Vôbec neviem už, čo mám robiť, čo si o tom myslieť. Hrozne ma to trápi, sex mi chýba, ale samozrejme ho chcem s ním a nie s niekým iným. Lenže on zakaždým vyletí ako čertík z krabičky, keď o tom hovoríme a hovorí, že sex nepotrebuje. Keby som vedela, že to bude také a sex potom už chcieť nebude a ani to nebude chcieť riešiť, nikdy by som do toho vzťahu nešla. Najhoršie je na tom to, že v manželstve sú už dve deti a nie je také ľahké ho opustiť a začať nový život ešte s dvoma deťmi. Hrozne ma to mrzí a chcela by som to nejako riešiť, ale on nechce.