Originálne darčeky

Vymyslieť originálny darček je celkom náročné. Za jeden rok je predsa toľko sviatkov, pri ktorých chcete svojich blízkych obdarovať. Tak napríklad narodeniny, meniny, Valentín, Deň matiek, výročie,… Ak už aj vám došli nápady na skvelý originálny darček, ktorý daného človeka zaručene poteší, nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi tipmi. Veríme, že vám výber zjednodušíme, a obdarovaný/á práve na váš darček nikdy nezabudne.

darček

Kniha zážitkov

Prežili ste s osobou, ktorú chcete obdarovať veľa nádherných zážitkov, ktoré pre vás oboch veľa znamenajú? Dajte dokopy všetky vaše spoločné fotografie a vytvorte mu/jej jedinečnú knihu s vami prežitých zážitkov. Celú knihu môžete kreatívne zhotoviť podľa seba jednoducho napríklad prostredníctvom webstránok, ktoré takúto možnosť ponúkajú. Alebo si ju vyrobiť vlastnoručne. K jednotlivým fotografiám môžete napísať nejakú príhodu alebo text, ktorý danú chvíľu vystihuje. Osoba, ktorá darček dostane, sa určite dobre zabaví a navyše si aj zaspomína. Takýmto darčekom môžete prekvapiť aj napríklad svoju partnerku. Určite ocení dar, ktorý zaznamenáva všetky vaše spoločné chvíle odo dňa ako ste sa stretli. Fotografie si vytlačíte jednoducho z mobilu, resp. počítača, na internetovej stránke Fotky za babku, kde sa postarajú o profesionálnu kvalitnú tlač. Fotky vám doručia v priebehu troch dní. Potom už len stačí unášať sa kreativitou a nápadmi.

Personalizované deky a vankúšiky

Tento druh darčeka sa hodí pre všetky vekové kategórie. Či už ako dar pre bábätko, rodičov, partnera či starých rodičov. Na deky a vankúšiky môžete nechať zhotoviť ich meno, obľúbený citát či hlášku. Taktiež ich, resp. vašu spoločnú fotografiu, dátum narodenia alebo znamenie zverokruhu. Je to len a len na vás. Garantujeme vám, že tento darček určite nezostane nevyužitý a poteší každého.

kytica

Spoločná fotografia s pekným fotorámikom

Jedinečný darček, ktorým nič nepokazíte. Obdarovaná osoba bude mať pocit, že je pre vás dôležitá, a že si chvíle s ňou vážite. Navyše je to originálny doplnok do interiéru. Prostredníctvom internetu si viete zariadiť tlač fotografií online u profesionálov, ktorý vašu fotografiu posunú na majstrovské dielo.

Darujte zážitok

Je to skvelý spôsob vďaka ktorému sa človek odreaguje, zabaví, zažije niečo nové,… Môže to byť niečo o čom daná osoba už dávno sníva alebo jednoducho lístky do kina na obľúbený film, alebo nejaký výlet. Skvelým darčekom, ktorý nikdy nevyjde z módy je kytica kvetov, bonboniéra, obľúbená káva, darčeková poukážka, šperky či kozmetika.