Push-up džínsy

Dojmy a vizuál

Tieto džínsy sú sami o sebe zázrakom. Už odpradávna je známe, že oblečenie robí človeka a má veľkú moc. Ľudia a najmä muži sú vizuálne založené tvory. A vzhľad na ktorom sa oblečenie vo veľkej miere podieľa je častokrát rozhodujúci. Prvý dojem je niečo čo chcete dozaista zanechať pozitívne.

Push-up efekt

Džínsy vám zvýraznia pozadie, ktoré z ničoho nič bude vyzerať na zjedenie. Fungujú práve na spomínanom zvýrazňovaní partií. Vaše pozadie vďaka ich zvýrazňujúcim prvkom bude vyzerať oblejšie, väčšie ba dokonca pozdvihnutejšie.

push-up džínsy

Druhy, strihy, typy a legíny?

Na výber máte z obrovského množstva farieb, strihov aj kvalít. Push-up jeans sa vyrábajú najčastejšie formou upnutých teda skinny džínsov a to práve kvôli zmaximalizovaniu push-up efektu. Pre najlepší efekt taktiež musíte zvoliť dobrú, pre vás ideálnu výšku pásu. Podľa postavy si môžete vyberať z pár variant a to z nízkeho, stredného a nakoniec vysokého pásu. Na trhu môžete nájsť taktiež push-up legíny, ktoré majú ten istý efekt. Väčšinou sa takéto legíny používajú pri cvičení resp. ich môžete nájsť v športovom oddelení.

Ach, tie farby

Čo sa týka farieb, je len na vás akú si vyberiete. Myslite najmä na využitie a farebné zloženie vášho šatníka. Ak sa váš šatník skladá z väčšej časti farebných horných kúskov voľte zemitejšie a tmavšie farby aby medzi farbami jednotlivých kúskov nevznikali nezrovnalosti.

džínsy na kope

Najdôležitejšie džínsové pravidlá

Pravidlom č.1 je nezakrývať efekt, ktorý džínsy vytvoria, predveďte sa. Pravidlom č.2 je zvoliť si správny strih, podľa vašej postavy si zvoľte buď vysoký, nízky alebo stredný pás a samozrejme voľte svoju veľkosť, v menšej vám nebude pohodlne a vo väčšej nevynikne push-up efekt. A nakoniec posledné pravidlo č.3 je myslite na svoje pohodlie a preto si voľte len kúsky, v ktorých sa cítite pohodlne, dobre a samozrejme krásne.