Ready made firmy na predaj

Ani vás už nebaví pracovať osem hodín denne, brať nadčasy aby ste zarobili a najmä poslúchať svojho nadriadeného? Niektorí ľudia jednoducho na zamestnanca povahu nemajú a preto sa rozhodnú ísť vlastnou cestou. Tou je podnikanie. Podnikať môžete v akomkoľvek smere, ale jedno je isté. Vždy musíte mať všetko právne podložené a musíte mať založenú spoločnosť. Len v prípade, že máte firmu zapísanú v obchodnom registri a registrovanú daň z príjmov, môžete vykonávať podnikateľskú činnosť. Ako sa pustiť do zakladania spoločnosti? V prvom rade musíte rátať so skutočnosťou, že založenie vlastnej spoločnosti je časovo zdĺhavý proces. Práve preto čoraz väčšie množstvo podnikateľov zvažuje možnosť firmu si kúpiť.

podnikanie

Firmy na predaj.

V dnešnej dobe je na Slovensku možnosť kúpiť si už založenú firmu, ktorej majiteľom sa stanete ihneď po podpise zmluvy a zaplatení. Akonáhle firmu kúpite môžete okamžite začať svoju podnikateľskú činnosť. Takáto firmy, ktoré kúpite za účelom podnikania sa nazývajú rady made spoločnosti. Ich výhodou je, že majú už pridelené IČO a DIČ (to znamená, že sú zapísané v obchodnom registri a tiež majú registráciu pre daň z príjmov). Vy tak nemusíte riešiť zdĺhavé procesy na úradoch a vyplňovať potrebné dokumenty.

firma

Ready made spoločnosť, ktorú si kúpite mohla byť založená presne pre tento typ účelu na predaj alebo sú tiež spoločnosti s históriou. Je úplne jedno, aký typ spoločnosti si kúpite. Každá firma na predaj musí byť bez záväzkov a mať zaplatené základné imanie.Takúto spoločnosť samozrejme zadarmo nedostanete. Ceny ako aj register firiem na predaj môžete nájsť online. Zaplatením za spoločnosť sa však okamžite stávate konateľom a môžete začať s podnikaním. Kúpa ready made spoločností má množstvo výhod. Navštívte aj vy internetovú stránku 41business.com a dozviete sa o firmách na predaj viac.