Sex a niečo trochu netradičné

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sex a niečo trochu netradičné

Máte chuť sa konečne odviazať? Chcete zažiť sex podľa svojich predstáv a podľa svojej (možno aj netradičnej) sexuálnej fantázie? Nie je problém, dnes k tomu slúžia online erotické ponuky a netradičné erotické služby https://www.privatportal.sk/blog/netradicne-eroticke-sluzby.

Áno, pod slovom „odviazať sa“ myslíme aj niečo trochu iné alebo pikantnejšie, nemusíme sa držať akejsi predpísanej normy a stále v posteli túžiť len po tej klasike. Obzvlášť ak si prezeráte ponuky na sex zafo (za finančnú odmenu). Väčšinou sú tieto spoločníčky ochotné skúsiť aj čokoľvek iné, v neposlednom rade rátajú s tým, že zákazníci budú chcieť objaviť takisto iné erotické pokušenia. A tieto spoločníčky sú k tomu k dispozícii, pravdepodobne už počuli tie najrôznejšie návrhy.

Erotická modelka

Ale vykonajú vám ich?

V nemalej miere záleží na tom, či má konkrétnu praktiku daná spoločníčka spomenutú vo svojom profile. Ak je to niečo neobvyklejšie, môže to byť zahrnuté v kategórii fetiš alebo S/M. A pri prezeraní si profilov pravdepodobne zistíte, že väčšina týchto slečien alebo skúsených žien majú v profile uvedené tie najrôznejšie praktiky. Ale niektoré sa zas napríklad orientujú skôr na erotické a tantra masáže (masáž penisu je súčasťou), niektoré sú zas napríklad profesionálne dominy, väčšina z nich sú zas sexice, ktoré sú však ochotné k vyplneniu viacerých erotických fantázií, či už tých pomerne klasických alebo aj trochu netradičných. Na všetkom sa však mimochodom môžete dohodnúť už vopred, ak konkrétnej spoločníčke najskôr zavoláte telefonicky.

Ženský zadok, nohy

Stretnutie

Celé stretnutie sa vlastne vybavuje telefonicky, po čom vám následne spoločníčka môže v SMS správe napísať adresu svojho privátu, dnes už svoje služby poskytujú aj v súkromných bytových priestoroch. Je to výhoda aj v tom, že ide o na pohľad bežnú bytovku, ktorá sa od iných nijako zvlášť neodlišuje a pôsobí úplne nenápadne.