Umelé mihalnice, avšak na pohľad ako prirodzené

V dnešnej dobe ženy používajú mnoho druhov produktov na líčenie sa. Niektoré ženy však nemajú rady prehnané líčenie a sú spokojnejšie, keď sú prirodzenejšie. Existuje mnoho salónov, kde si viete dať predĺžiť mihalnice, dorobiť obočie, či zväčšiť pery. Všetky tieto kroky ženy podstupujú, aby ušetrili čas a využili ho efektívnejšie. Nemusíte však pre všetko navštevovať salóny. Určité veci ako nalepenie umelých mihalníc alebo trhanie, či farbenie obočia si viete spraviť doma aj samé. Stačí trochu skúseností a bude to vyzerať ako od profesionálov. Umelé mihalnice Naked D-nails vyzerajú prirodzene a takmer nikto nevidí rozdiel medzi prirodzenými a umelými.

Naked mihalnice - balenie 1 pár

Jediný rozdiel je v to, že sú hustejšie a tým zvýraznia vaše oči. Viete si vybrať medzi rôznymi dĺžkami a taktiež hustotou. Môžete si objednať balenie, ktoré obsahuje jeden pár alebo si viete objednať balenie, ktoré obsahuje až štyri páry týchto mihalníc. Cenovo sú dostupné, je však potrebné si ku nim dokúpiť lepidlo podľa vašich požiadaviek. Pokiaľ si kupujete väčšie balenie, ušetríte na nich a určite sa vám to skôr vyplatí. Budete mať v tom prípade v zálohe ďalšie, ak by došlo k opotrebovaniu, keďže si ich budete často lepiť a dávať dole. Mihalnice sú vytvorené v jednom kuse, takže nie je ťažké si ich nalepiť.

Naked mihalnice - balenie 4 páry

Nelepíte ich po častiach ako trsy. Po nalepení ich netreba líčiť špirálou, no ak ich chcete mať výraznejšie, stačí jedno pretretie. Ľahko sa s nimi manipuluje a sú naozaj kvalitné. Prevažná väčšina mihalníc je vytvorená zo 100% sterilizovaných ľudských vlasov, no niektoré sú vyrobené z umelých materiálov, ktoré sú podobné ľudským vlasom. Pracovníci tejto internetovej stránky sú vám ochotný so všetkým poradiť a vybrať vhodné mihalnice práve pre vás. Určite vám poradia aj pri výbere lepidla priamo pre vás, pretože niektoré ženy majú citlivejšie očné okolie a tak treba aj lepidlo vhodné práve pre ne.