Vyberte si správny matrac

Doprajte si kvalitný a plnohodnotný spánok. Matrace v našej ponuke sa vyznačujú rôznym typom tvrdosti na číselnej škále od jeden po štyri, pričom číslo jeden prislúcha matracu s najvyššou tvrdosťou. Záleží len na vás. Ak patríte k tým, ktorí ste utrpeli poranenie chrbta, trpíte bolesťami chrbta, vedzte, že vo vašom prípade nie je úplne vhodný mäkký matrac, do ktorého sa takpovediac ponoríte. Pri výbere správneho matraca sa prevádza jednoduchý a praktický test, ktorý vám napovie o vhodnosti daného matraca pre vás. Ľahnite si na matrac a medzi matrac a dolnú časť chrbta vopchajte dlaň. Ak sa vám zmestí vaša dlaň do tohto priestoru bez toho, aby ste ju tam násilne tlačili, alebo aby vám tam zostal voľný, nevyplnený priestor, matrac je pre vás a pre vaše zakrivenie chrbta, vhodná a ideálna.

akciová cena matraca

Na trhu v našej aktuálnej ponuke nájdete penové matrace, ktoré sa vyrábajú z peny lisovanej za studena ako aj z bio peny. Môžu obsahovať kokosové vlákna, môžu mať pamäťovú stopu. Niektoré z nich sú protialergické. Pri výbere vhodného matraca pre vás je dôležité zohľadniť všetky tieto vlastnosti daného matraca, ktoré vypovedajú o jeho kvalite. Samozrejme pri výbere matraca sa zohľadňujú parametre ako sú jeho rozmery, stupeň tvrdosti ako aj typ. Okrem spomínaných penových matracov, u nás nájdete aj latexové a taštičkové matrace, ktoré sú prispôsobivé k telu, nevytvárajú odpor a umožňujú príjemný oddych a spánok.

oddych a spánok s našimi matracmi

Vaše rána môžu byť výborné, ak budete vstávať dobre naladení a s úsmevom na tvári. Okrem ranných pozitívnych afirmácií k nadobudnutiu tohto stavu a rozpoloženia pomáha aj správny výber matraca. Vyberajte a nakupujte, pre vás, vášho partnera, partnerku, ako aj pre deti. Matrace na detské postele sa tiež vyznačujú zodpovedajúcimi parametrami a kvalitami, aj tu je dôležitý výber, aby vaše dieťa spalo pohodlne a zdravo.