Zaujímavosti zo spoločnosti Schoeller Allibert

Ak ste niekedy hľadali kvalitné prepravky, či prepravný kontajner, zrejme ste zaregistrovali spoločnosť Schoeller Allibert. Patrí totiž medzi najpoprednejších predajcov tohto typu produktov na európskom trhu. Ich sortiment sa skladá z debničiek na nápoje, prepraviek na ovocie, Ibc kontajnerov a podobného tovaru. Môžete sa spoľahnúť, že každý druh a model prepravného, či skladovacieho produktu, je navrhnutý tak, aby čo najefektívnejšie plnil svoju funkciu. Firma Schoeller Allibert používa kvalitný materiál, ktorý zaručí dlhú životnosť produktov. Opakované používanie kontajnerov má priaznivý vplyv na elimináciu uhlíkovej stopy Vášho podnikania.

ekologia

Extra benefitom je aj recyklovateľnosť kontajnerov od spoločnosti Schoeller Allibert. Samozrejme sa dlhodobé používanie tých istých kontajnerov pozitívne prejaví aj na Vašich výdajoch, ktoré tak budú menšie. Efektivita využiteľnosti každého produktu je vysoká. Využiteľný objem je veľký, nosnosť vysoká, no hmotnosť naopak nízka. Nezabúdajú ani na údržbu, a preto je čistenie a sušenie kontajnerov jednoduché a nenáročné. V neposlednom rade je však obrovským plusom týchto prepravných kontajnerov práve to, že spĺňajú priemyselné alebo potravinárske normy. Vaše podnikanie tak tieto produkty ocení z každého jedného hľadiska. Okrem kvalitných produktov od tejto firmy získate aj rovnako kvalitný zákaznícky servis. Na telefónnom čísle +420 596 790 010 Vám vyškolení pracovníci ochotne pomôžu zorientovať sa v širokej ponuke produktov a poradia Vám s výberom toho správneho modelu.

tablet v rukach muza

Zaujala Vás spoločnosť Schoeller Allibert a chceli by ste sa dozvedieť viac? V tom prípade navštívte ich webovú stránku www.schoellerallibert.com a z pohodlia Vášho domova si môžete prezrieť ich kvalitný sortiment. Nahliadnite aj do sekcie Novinky https://www.schoellerallibert.com/sk/news/ a dozviete sa mnohé zaujímavosti zo sveta tejto spoločnosti. Nájdete tu detailné informácie o nových produktoch, či ich využiteľnosti a objavíte nápadité riešenia, ktoré dané produkty ponúkajú. Rovnako sa dočítate o postoji firmy k životnému prostrediu a jeho udržateľnosti.