Zdravý spánok

Hádam pre každého z nás je najlepšie, keď sa dobre vyspíme. Deň je hneď krajší, naša nálada,,graduje,, a my sa nie len cítime zdravo a dobre ale aj zdravší sme. Nie nadarmo sa vraví, že dobrý matrac Segum.sk je základom zdravého spánku a teda zdravého života. Preto neváhajte a pozrite si našu bohatú ponuku matracov, ktoré sú navrhnuté práve pre Váš zdravý http://www.zdravyachutnysvet.cz/ spánok. Výrobou matracov sa zaoberáme už niekoľko desiatok rokov, čo nám výrazne pridalo na skúsenostiach vo výrobe matracov a tým sme výrazne popredu vo výrobe skutočne kvalitných matracov pre každého z Vás, čím Vám prinášame tú najvyššiu kvalitu. U nás si vyberie každý. Ponuka matracov je bohatá, nájdete tu matrace pre dospelých ale aj pre deti. V našej ponuke nájdete matrace luxusné, matrace obzvlášť vysoké, čo je v poslednej dobe dosť preferovaný typ matracov ale aj matrace na mieru podľa Vašich požiadaviek. To všetko v neodolateľných cenových ponukách.

ortopedický matrac

Naša výroba matracov je kvalifikovaná a teda rozdelená do dvoch základných skupín, a to je matrace pružinové a matrace sendvičové. V dnešnej dobe trpí mnoho ľudí rôznymi alergiami a teda materiály, ktoré používame pri výrobe matracov zohľadňujú túto potrebu vďaka čomu vieme vyrábať matrace pre alergikov. Konkrétne je pri ich výrobe použitá špeciálna antialergická pena, ktorú dovážame až zo Švajčiarska čím vieme zabezpečiť skutočne kvalitný matrac vo veľmi dobrej cenovej ponuke a teda Váš spánok bude ako v bavlnke.

sladký spánok

Mnohý klienti nás radi navštevujú v našich podnikových predajniach, ktoré sa nachádzajú v Bratislave, Senici a Žiline. V týchto podnikových a teda predvádzacích predajniach si môžete pozrieť naše matrace tak povediac,,na živo,, no taktiež si ich môžete aj vyskúšať. Profesionálne školený odborný predajcovia Vám veľmi radi poradia so správnym výberom matraca a taktiež Vám dopodrobna predstavia tieto ortopedické matrace a ich výrobu, funkčnosť použitých materiálov ale aj dopad na Váš zdravý spánok.