Podnikanie bez zakladania spoločnosti

Snívate o úspešnej podnikateľskej kariére a vlastnej spoločnosti, ktorá bude dosahovať zisk? Mnohých ľudí, ktorí snívajú o tom, že sa z nich stanú úspešní podnikatelia často odradí väčšinou zbytočne zdĺhavý proces zakladania spoločnosti. Vedeli ste však o tom, že splniť si svoj podnikateľský sen o vlastnej úspešnej spoločnosti dokážete aj bez nutnosti jej založenia? Pokiaľ neveríte, presvedčíme vás, ako také niečo funguje. Na trhu existujú firmy, ktoré sa zaoberajú predajom spoločností, resp. sprostredkovaním prevodu rôznych druhov právnych foriem spoločností.

podpis dokumentov

Tieto firmy ponúkajú na výber najčastejšie dopytované spoločnosti s ručením obmedzeným, ale aj akciové spoločnosti, komanditné alebo iné druhy obchodných spoločností, prípadne niektoré z nich majú v ponuke aj občianske združenia a družstvá. Pokiaľ sa teda chcete vyhnúť zbytočnému čakaniu, kým vaša firma bude založená, môžete si ju kúpiť rovno hotovú a začať sa realizovať v oblasti vašej podnikateľskej činnosti okamžite.

sprostredkovanie predaja

Mnohé z takýmto štýlom predávaných spoločností boli vytvorené výlučne za účelom ich ďalšieho sprostredkovania a predaja. Niektoré z nich však už na trhu pôsobili a tým pádom majú za sebou už históriu vykonávania podnikateľskej činnosti. Predaj novozaloženej hotovej spoločnosti vám zaručuje nie len urýchlenie čakania a možnosť rýchlejšieho začatia podnikania, ale taktiež sú súčasťou zaplatenej ceny aj ďalšie dodatočné služby. Cena, ktorú za hotovú spoločnosť zaplatíte sa vzťahuje aj na doplnkové vybavenie zmeny https://www.novinky.cz/finance/456288-novy-rok-prinese-zmeny-u-rodicovskeho-prispevku-zvysi-se-i-pridavky-na-deti.html nového obchodného mena alebo adresy sídla spoločnosti. Okrem toho cena zahŕňa rovnako i prepísanie spoločníkov, konateľov či vyriešenie zmien, týkajúcich sa predmetu podnikania a jeho rozšírenia. Sprostredkovateľská firma za vás vybaví aj kompletné prepísanie zmien v Obchodnom registri, pričom jediné, čo vás musí trápiť je iba podpísanie Zmluvy o prevode obchodného podielu.