Senzuálna tantra masáž

Každý z nás potrebuje občas vypnúť a sústrediť sa len na seba. Nájsť si však príjemnú aktivitu, ktorá pomôže zrelaxovať nielen telu, ale aj mysli však nemusí byť také jednoduché. Ideálnym prostriedkom je preto senzuálna masáž. Zabudnite na nudu a stereotyp, táto masáž, no najmä krásne masérky vás dostanú do varu. Pripravte si silné sebazaprenie a poriadku dávku odhodlania. Pri tantre ste totiž vy i masérka úplne nahí. A to nie je všetko! Súčasťou sú aj dotyky a masáž intímnych partií. Tak čo, máte chuť na poriadnu dávku relaxu a vzrušenia?

vzájomná tantra

Každý tantra rituál začína relaxačnou sprchou a následným namaste rituálom. Tu je priestor na nadviazanie hlbšieho kontaktu a prehĺbenie dôvery. Samotná masáž je sprevádzaná relaxačnou hudbou a masérka používa aromatické masážne oleje, ktoré celý zážitok ešte viac zintenzívňujú. Zapojené sú tak všetky vaše zmysly a vy sa môžete unášať na vlnách slasti a rozkoše. Po masáži je opäť čas na záverečnú sprchu, pri ktorej zo seba zmyjete nielen zvyšky masážneho oleja, no aj všetku negatívnu energiu. V úplnom závere vás čaká chvíľa v tichu a pokoji, kde máte čas na súkromnú meditáciu a oddych, spracovanie emócií a pocitov z masáže.

Na výber máte hneď niekoľko druhov masáží, ktoré sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj v tantre skúsených ľudí. Vyberie si tak naozaj každý. Klasická či body tantra, vzájomná tantra masáž no i verzia pre páry. To všetko a ešte omnoho viac si môžete dopriať v salóne Bratislava Tantra.

masážny olej

Objednajte sa jednoducho prostredníctvom online formulára alebo telefonicky a zarezervujte si svoj iskrivý relaxačný zážitok ešte dnes. Pocíťte účinky tantry na tele i duši, na svojej vlastnej koži. Uvidíte, že nebudete ľutovať a tento typ masáže si zamilujete. Tešia sa na vás krásne profesionálne masérky, v príjemnom a intímnom prostredí salóna Bratislava Tantra