Slim džínsy

Jeans slim fit je označenie pre džínsy, ktoré výborne formujú postavu. Vyzdvihujú krivky a dámy, ktoré sa radia k športovejším typom, im istotne neodolajú. A nielen tie. Pre koho sú slim džínsy určené? Pre dámy všetkých vekových kategórií, ktoré sa takto odeté cítia príjemne a pohodlne. Slim džínsy zaručene poskytujú istú dávku komfortu, keďže sú vyrobené z pružných elastických džínsových materiálov, ktoré výborne obopínajú postavu, sú mäkké a neobmedzujú vo vykonávaní pohybov. Pokojne ich môžete nosiť aj doma a bez zbytočných nepríjemných pocitov stiesnenia, upratovať byt, vysávať či vykonávať iné bežné domáce práce. Výborne sa hodia na nosenie vonku, na formálne aj neformálne príležitosti.

v slim džínsoch v prírode

Na svojej popularite rokmi nestrácajú, práve naopak, dostávajú sa do šatníkov aj tých, ktorí ich v počiatkoch nenosili. Trend je jednoducho trend. Vyberať si môžete z viacerých zaujímavých strihov. Pri výbere zohľadnite okrem daného strihu aj výšku pásu, vrecká, spôsob zapínania džínsov a taktiež ich dĺžku. Dámy, ktoré sa považujú za moletnejšie, by nemali uprednostňovať široký strih nohavíc, ktoré majú tendenciu ešte viac rozširovať a opticky pridávať kilogramy. V posledných rokoch svoju popularitu získali aj roztrhané rifle, ktoré navodzujú pocit ležérnosti, slobody, radosti zo života a istej dávky extravagancie a výnimočnosti.

extravagancia v slim džínsoch

Svoju značné zastúpenie majú nielen u mladej generácie, ale aj u dám v zrelom veku, ktoré ich s obľubou nosia aj na formálnejšie príležitosti. Roztrhané džínsy v kombinácii so sviatočnejším topom a vhodnými doplnkami vytvárajú zaujímavý a netradičný dojem. Presne tak budete pôsobiť a vplývať na okolie, štýlovo a znamenito. V prvom rade sa potrebujete páčiť sami sebe a byť so svojím vnútrom a zovňajškom v súlade. Obliekajte si džínsy, v ktorých sa cítite prirodzene, príjemne. Vyberajte si džínsy, ktoré s vami ladia a vystihujú vás.