Sveter pod zadok je nielen teplý, ale aj módny

V teplákoch sa asi všetci cítime najpohodlnejšie, je to oblečenie, v ktorom vykonávame domáce práce, oddychujeme a relaxujeme, ale už dávno to nie sú vyťahané nohavice a neforemná bunda. Aj táto súčasť šatníka sa zmenila a dnes si môžeme zaobstarať aj luxusné kúsky. Na ich výrobu sa vyberajú elegantné materiály a strihy sú takisto prepracované.

Mikiny vymeňte za svetre

S teplákovými súpravami sa môžeme stretnúť aj pri prechádzke mestom, lebo už to nie sú len staré a vyťahané tepláky, ale pekné a módne kúsky. Ak však nie ste ich obdivovateľkami, máme aj dlhe svetre alternatívu v podobe svetrov z rozličných materiálov, ktoré splnia vaše nároky na pohodlie a eleganciu v jednom. Dlhé svetre patria do šatníka každej ženy, sú praktické v každom ročnom období.

Možno mikina nepatrí k vašim obľúbeným odevom, nahradiť ho môže sveter. Ak sa rozhodnete pre jeho kúpu, vyberajte si dlhšie strihy, ktoré vás opticky predĺžia a zoštíhlia, môžu sa zapínať na zips alebo gombíky, ale módne sú aj kardigány bez zapínania. Jemné pletenie či mäkké látky sú zárukou, že sveter bude vašim každodenným spoločníkom.

Zvýrazniť štíhly pás dokážete aj vo svetri, ak si ho opášete opaskom. S úzkymi nohavicami či legínsami bude vaša postava pôsobiť štíhlejšie, sveter vás zahreje, ak bude mať kapucňu, tak ochráni aj pred vetrom. BIG STAR všetko toto zohľadnili vo svojich návrhoch a na predaj ponúkajú svetre v pekných farbách a kvalitnom vypracovaní.

Pás zvýraznite pekným opaskom

Klasické svetre sú v strihoch s golierom, tie milujú elegantnejšie ženy, lebo dokážu nahradiť aj blúzku či košeľu. Nové, moderné materiály sa na tieto svetre vyberajú s ohľadom na ich praktickosť a funkčnosť, aby bolo ich nosenie príjemné a ošetrovanie jednoduché. Strihy si však vyberáme samy, vedie nás k nim náš individuálny štýl a preferencie, náš dobrý pocit však musí byť tou prvou motiváciou kúpiť si niektorý z ponúkaných svetrov tejto poľskej módnej značky.